اشکان پیام داد و گفت که میخوان پویش کتابخوانی توی کلاس راه بندازن. به صراحت گفتم که واقعا حوصله این لوس بازی ها رو ندارم! ولی ممکنه شرکت کنم. حالا برای اثبات قدرت خودمم که شده به فکرم رسید یه کتابی رو انتخاب کنم و فصل به فصل بخونم و خلاصه اش رو بنویسم. و اول توی همین وبلاگ منتشر کنم.

این موضوع باعث شد که بعضی از روند ها رو مرور کنم و اونارو اینجا یادداشت کنم:

۱)گسسته دبیرستان(فیلم)--» گسسته دانشگاهی--» کتاب گسسته دانشگاهی

۲)منطق دبیرستان(فیلم)--»کتاب منطق،معیار تفکر--» ارتباط با منطق ریاضی در گسسته--»کتاب منطق آنلاین

۳)اتمام ۸ جلسه رویکرد معرفت مدار طرح ریزی استراتژیک--»ممکنه تغییر کنه ولی کتاب فلسفه علم چالمرز

۴)به صورت همزمان: آچار فلسفه و فلسفه مقدماتی--» اصول فلسفه و روش رئالیسم--»شاید درس هایی از اسفار

۵)تئوری موسیفی به صورت تصویری--» آموزش آواز--» شاید ساز تنبور

۶)بیولوژی عمومی(دسته بندی و طرح تدریس)--»سلولی(خلاصه اول)--»سلولی تکمیلی--»ژنتیک

۷)برنامه نویسی پایتون با رویکرد بیولوژیک و بیوانفورماتیک--»ساختار داده--» الگوریتم--»علم داده

۸)آمار --»آمار برای علوم و مهندسی--» آر و پایتون برای آمار

۹-۱)لغات زبان با کتاب--»متون زبان با کتاب

۹-۲)لیسنینگ و اسپکینگ با چی؟

فکر میکردم در دانشگاه تخصص یعنی یک چیز رو از اول دست بگیری و دنبال کنی ولی الان میبینم که باز هم لازمه به سیستم سال طلایی کنکورم برنامه ریزی کنم و این مواردی که در بالا ذکر شدن رو هندل کنم :)

برنامه ریزی کلان برای آینده‌ی یک ساله‌ی علمی

جایگاه علم در ذهن ما

نسیان، دری رو به عصیان

» ,کنم ,رو ,فلسفه ,گسسته ,  ,کنم و ,به صورت ,کنم   ,دبیرستان فیلم ,برنامه ریزی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سفر قهرمانی خرید کولر گازی اجنرال در کرج یانی طب 091367106334 آرینی56645664 خاکستر نقره ای واله تبلیغات . بازاریابی . برندینگ . مقالات آموزشی خرید شماره مجازی بدون ریپورت و ارزان برداشت های من از جهان پیرامون نیمۀ روشن وجود من